Reference

Dobrý den, ráda bych Vám tímto poděkovala za vstřícné a velmi profesionální jednání spojené s opakovaným pronájmem bytu.
Jaroslava Jánská
Děkuji za vše. Jsem ráda, že mám konečně své realitní makléře, kteří se mi postarají nejen o prodej, ale i o pronájem. Jsem ráda za Vaše postřehy, tipy a rady, které mi vždy dáte a hlavně přemýšlíte minimálně o 2 kroky dopředu. Jsem ráda za každé zajímavé tipy ke koupi na investici. Ráda každému doporučuji jen Vás.
Petra Malíková
Po zkušenostech, kdy jsem chtěla koupit vysněný dům a zároveň prodat byt, jsem byla neskutečně překvapena, jak jste vše dokázali naplánovat a zrealizovat. Vše na sebe plynule navazovalo a hlavně jsem ušetřila za pronájem.
Jana Černá
Osobní přístup makléřů byl nad moje očekávání. Víceméně jsem se nemusel o nic starat, protože celý proces obchodu byl pouze v jejich režii.
Robert Čáslavský
Spolupráci s REDIN Group mohu jen pochválit. Vše bylo v pořádku.
Marcela Jarkovská
Přes neochotu spolupracovat s makléři, velké překvapení. Profesionální přístup a empatické jednání.
Mgr. Iva Šilhavá
Během hledání nového vysněného bydlení jste nám byli vždycky k dispozici a poradili. Celá rodina Vám za to děkuje a stále platí pozvání na grilované prasátko 🙂
rodina Berdychových
Uff, tak jsem to zvládla. Prodeje bytu jsem se upřímně bála, ale s Vaší pomocí bylo vše zachráněno. Děkuji a mile ráda Vás doporučím svému okolí.
Petra Svobodová
Vlídné a férové jednání této firmy je příkladem pro ostatní firmy děkuju za vaši spolupráci Moravec
Václav Moravec
Velmi profesionální spolupráce. Milé jednání. Rychlé.
Marie Havelková
Velmi profesionální přístup, komplexní služby, skvělá komunikace a rychlost. Zodpovězení případných otázek bez zbytečných průtahů. Vřele doporučuji.
Kateřina Šrámková
Musím souhlasit s recenzemi, které jsou zde napsány. Velká spokojenost. Sama si uvědomuji, jak složitá doba dnes je a nevěřila jsem, že se byt prodá rychle a za původně požadovanou cenu. Děkuji makléřům z Redin Group. Máte můj obdiv.
Jana Kratochvílová
Učinili jsme s manželem velký krok a rozhodli se prodat dům, který jsme milovali. Jsem ráda jsme oslovili Jakuba Šimkovskeho, který umí projevit velkou dávku empatie a porozumění. Kdykoliv jsme potřebovali radu nebo vysvětlení nebyl to problém a ochotně se nám věnoval. I přes par komplikací šel prodej hladce a o nic jsme se nemuseli starat. Doufám, že budu mít možnost se na nej znovu obrátit. Mnohokrát děkujeme!
Zuzka Černá
Výborné služby, nabídka pomoci se sjednáním hypotéky, jednáním se společnostmi, se sepsáním smluv, nabídka advokátní úschovy - prostě spolupráce na výbornou. A finančně jsme nevykrváceli, což je taky podstatné. Doporučujeme!
Miroslava Ptáčková
První spolupráce a naprostá profesionalita, pokud budu potřebovat něco řešit, tak jedině tady. Vřele doporučuji.
Jana Chromčáková
S touto realitní kanceláří REDIN Group s.r.o. máme velice kladné zkušenosti. S jejich spoluprací a korektním jednáním jsme byli velice spokojeni. Spolupráce byla prováděna s Jakubem Šimkovským a s jeho kolegyní. Moc děkujeme za spolupráci a přejeme pracovní úspěchy.
Aneta Janská
Naprosto profesionální přístup , velmi děkuji celému týmu za podporu a pomoc s prodejem . Vše bylo velmi rychle a díky REDIN Group s.r.o. naprosto bez práce . Děkujeme
Jarmila Iblová
Všechno v pořádku, ochotný a nápomocný makléř
Jan Kučera
Vřele doporučuji tuto realitní společnost.Naprosta profesionalita a ochota! Vše proběhlo hladce a rychle!
Bára Šafářová